Twenty Eleven - en to hu translation catalogue (127 entries)

en: % <span class="reply">comments &rarr;</span>
hu: % <span class="reply">hozzászólás &rarr;</span>

en: %1$s at %2$s
hu: %1$s - %2$s

en: %1$s on %2$s <span class="says">said:</span>
hu: %1$s - %2$s <span class="says">szerint:</span>

en: %s Theme Options
hu: %s sablon beállításai

en: &larr; Older Comments
hu: &larr; Korábbi hozzászólások

en: &larr; Previous
hu: &larr; Előző

en: 0 <span class="reply">comments &rarr;</span>
hu: 0 <span class="reply">hozzászólás &rarr;</span>

en: 1 <span class="reply">comment &rarr;</span>
hu: 1 <span class="reply">hozzászólás &rarr;</span>

en: <a href="%1$s" rel="bookmark"><time class="entry-date" datetime="%2$s">%3$s</time></a><span class="by-author"> <span class="sep"> by </span> <span class="author vcard"><a class="url fn n" href="%4$s" title="%5$s" rel="author">%6$s</a></span></span>
hu: <a href="%1$s" rel="bookmark"><time class="entry-date" datetime="%2$s">%3$s</time></a><span class="by-author"> <span class="sep"> Szerző: </span> <span class="author vcard"><a class="url fn n" href="%4$s" title="%5$s" rel="author">%6$s</a></span></span>

en: <a href="http://codex.wordpress.org/Appearance_Theme_Options_Screen" target="_blank">Documentation on Theme Options</a>
hu: <a href="http://codex.wordpress.org/Appearance_Theme_Options_Screen" target="_blank">Sablon beállítások dokumentációja</a>

en: <a href="http://wordpress.org/support/" target="_blank">Support Forums</a>
hu: <a href="http://forum.wpm.hu/" target="_blank">Támogató fórum</a>

en: <b>%</b> Replies
hu: <b>%</b> hozzászólás

en: <b>1</b> Reply
hu: <b>1</b> hozzászólás

en: <span class="%1$s">Posted in</span> %2$s
hu: <span class="%1$s">Kategória:</span> %2$s

en: <span class="%1$s">Tagged</span> %2$s
hu: <span class="%1$s">Címke:</span> %2$s

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
hu: <span class="meta-nav">&larr;</span> Korábbi bejegyzés

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Previous
hu: <span class="meta-nav">&larr;</span> Előző

en: <span class="meta-prep meta-prep-entry-date">Published </span> <span class="entry-date"><abbr class="published" title="%1$s">%2$s</abbr></span> at <a href="%3$s" title="Link to full-size image">%4$s &times; %5$s</a> in <a href="%6$s" title="Return to %7$s" rel="gallery">%8$s</a>
hu: <span class="meta-prep meta-prep-entry-date">Közzétéve: </span> <span class="entry-date"><abbr class="published" title="%1$s">%2$s</abbr></span> - <a href="%3$s" title="Hivatkozás a teljes-méretű képhez">%4$s &times; %5$s</a> - <a href="%6$s" title="Vissza a(z) %7$s képtárhoz" rel="gallery">%7$s</a>

en: <span class="sep">Posted on </span><a href="%1$s" title="%2$s" rel="bookmark"><time class="entry-date" datetime="%3$s">%4$s</time></a><span class="by-author"> <span class="sep"> by </span> <span class="author vcard"><a class="url fn n" href="%5$s" title="%6$s" rel="author">%7$s</a></span></span>
hu: <span class="sep">Közzétéve </span><a href="%1$s" title="%2$s" rel="bookmark"><time class="entry-date" datetime="%3$s">%4$s</time></a><span class="by-author"> <span class="sep"> Szerző: </span> <span class="author vcard"><a class="url fn n" href="%5$s" title="%6$s" rel="author">%7$s</a></span></span>

en: <strong>Color Scheme</strong>: You can choose a color palette of "Light" (light background with dark text) or "Dark" (dark background with light text) for your site.
hu: <strong>Színséma</strong>: "Világos" (világos háttér, sötét karakterekkel), vagy "Sötét" (sötét háttér világos karakterekkel).

en: <strong>Default Layout</strong>: You can choose if you want your site&#8217;s default layout to have a sidebar on the left, the right, or not at all.
hu: <strong>Alapértelmezett beállítás</strong>: Kiválasztható, ha az alapértelmezett beállítást úgy szeretnénk, hogy az oldalsáv a bal oldalon, a jobb oldalon, vagy egyik oldalon se legyen.

en: <strong>Link Color</strong>: You can choose the color used for text links on your site. You can enter the HTML color or hex code, or you can choose visually by clicking the "Select a Color" button to pick from a color wheel.
hu: <strong>Link szín</strong>: A honlapon használt szöveges link színe választahó ki. Megadható HTML színkód, vagy hexa kód, de a "Színválasztó" gombra kattintva a színválasztó korongról a kívánt szín kijelölhető.

en: About %s
hu: %s névjegye

en: An optional widget area for your site footer
hu: Opcionális widget-terület a honlap lábrészéhez

en: Apologies, but no results were found for the requested archive. Perhaps searching will help find a related post.
hu: Elnézést, de a keresés az archívumban nem vezetett eredményre!<br /> Lehetséges, hogy törölték, átnevezték vagy áthelyezték, de az is lehetséges, hogy rossz volt a megadott hivatkozás.<br />Talán egy újabb keresés segíthet megtalálni.

en: Archives
hu: Archívum

en: Aside
hu: Közbevetés

en: Author Archives: %s
hu: %s bejegyzései

en: Blog Archives
hu: Valamennyi bejegyzés

en: Category Archives: %s
hu: %s kategória bejegyzései

en: Chessboard
hu: Sakktábla

en: Color Scheme
hu: Színminta

en: Comment navigation
hu: Hozzászólás navigáció

en: Comments are closed.
hu: Hozzászólások lezárva.

en: Content on left
hu: Tartalom bal oldalon

en: Content on right
hu: Tartalom jobb oldalon

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
hu: Folytatás <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Daily Archives: %s
hu: %s napi bejegyzések

en: Dark
hu: Sötét

en: Default Layout
hu: Alapértelmezett elrendezés

en: Default color: %s
hu: Alapértelmezett szín: %s

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Featured
hu: Kiemelt

en: Featured Post
hu: Kiemelt bejegyzés

en: Featuring: %s
hu: Kiemelt: %s

en: Footer Area One
hu: Lábrész terület 1.

en: Footer Area Three
hu: 3. lábrész terület

en: Footer Area Two
hu: 2. lábrész terület

en: For more information:
hu: További információ:

en: Gallery
hu: Képtár

en: Hanoi Plant
hu: Hanoi cserje

en: Image
hu: Kép

en: Image navigation
hu: Kép navigáció

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching, or one of the links below, can help.
hu: Úgy tűnik, hogy nincs sikeres keresési találat. Talán egy újabb keresés, vagy az alábbi linkek egyike segíthet.

en: Lanterns
hu: Lámpák

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Leave a reply
hu: Minden vélemény számít!

en: Light
hu: Világos

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Link Color
hu: Link színe

en: Link to %s
hu: Közvetlen link %s bejegyzéshez

en: Main Sidebar
hu: Fő oldalsáv

en: Main menu
hu: Főmenü

en: Meta
hu: Belépés, regisztráció

en: Monthly Archives: %s
hu: %s hónap bejegyzései

en: Most Used Categories
hu: Leggyakoribb kategóriák

en: Newer Comments &rarr;
hu: Újabb hozzászólások &rarr;

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
hu: Újabb bejegyzés <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Next &rarr;
hu: Következő &rarr;

en: Next <span class="meta-nav">&rarr;</span>
hu: Következő <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Nothing Found
hu: Nincs találat!

en: Number of posts to show:
hu: Mutatott bejegyzések száma:

en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
hu[0]: Egy hozzászólás a(z) &ldquo;%2$s&rdquo; bejegyzéshez
hu[1]: %1$s hozzászólás a(z) &ldquo;%2$s&rdquo; bejegyzéshez

en: One-column, no sidebar
hu: Egy oszlopos, oldalsáv nélkül

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Page %s
hu: %s oldal

en: Pages:
hu: Oldalak:

en: Permalink to %s
hu: Közvetlen link %s bejegyzéshez

en: Pine Cone
hu: Fenyőtoboz

en: Pingback:
hu: Visszajelzés:

en: Post navigation
hu: Bejegyzés navigáció

en: Primary Menu
hu: Elsődleges menü

en: Proudly powered by %s
hu: Köszönjük %s! | <small>Fordítás: <a href="http://djz.hu" target="_blank">DjZoNe</a> és <a href="http://www.wordpress2you.com" target="_blank">FYGureout</a></small>

en: Quote
hu: Idézet

en: Recent Posts
hu: Legutóbbi bejegyzés

en: Remember to click "Save Changes" to save any changes you have made to the theme options.
hu: A sablonban elkövetett változtatások mentéséhez ne feledjük a "Módosítások mentése" feliratra kattintást!

en: Reply
hu: Hozzászólás

en: Reply <span>&darr;</span>
hu: Hozzászólás <span>&darr;</span>

en: Search
hu: Keresés

en: Search Results for: %s
hu: %s kifejezésre történő keresés eredménye:

en: Select a Color
hu: Színválasztás:

en: Semantic Personal Publishing Platform
hu: Szemantikus személyes publikációs platform

en: Shore
hu: Part

en: Showcase Sidebar
hu: Bemutató oldalsáv

en: Showcase Template
hu: Bemutató oldal sablon

en: Sidebar Template
hu: Oldalsáv sablonminta

en: Skip to primary content
hu: Tovább az elsődleges tartalomra

en: Skip to secondary content
hu: Tovább a másodlagos tartalomra

en: Some themes provide customization options that are grouped together on a Theme Options screen. If you change themes, options may change or disappear, as they are theme-specific. Your current theme, Twenty Eleven, provides the following Theme Options:
hu: Néhány sablon lehetőséget biztosít a legkülönfélébb testreszabáshoz, mely lehetőségeket a Sablon beállítások részen foglalják össze. Amennyiben egy sablont váltunk, a beállítások módosíthatók, vagy eltüntethetők. A jelenlegi sablon, a Twenty Eleven, a következő beállítási lehetőségeket biztosítja:

en: Sorry, but nothing matched your search criteria. Please try again with some different keywords.
hu: Sajnos, nem található a keresési feltételnek megfelelő tartalom. Próbáljuk meg újra, más kifejezésekkel.

en: Status
hu: Állapot

en: Tag Archives: %s
hu: %s címkével jelölt bejegyzések

en: The 2011 theme for WordPress is sophisticated, lightweight, and adaptable. Make it yours with a custom menu, header image, and background -- then go further with available theme options for light or dark color scheme, custom link colors, and three layout choices. Twenty Eleven comes equipped with a Showcase page template that transforms your front page into a showcase to show off your best content, widget support galore (sidebar, three footer areas, and a Showcase page widget area), and a custom "Ephemera" widget to display your Aside, Link, Quote, or Status posts. Included are styles for print and for the admin editor, support for featured images (as custom header images on posts and pages and as large images on featured "sticky" posts), and special styles for six different post formats.
hu: A WordPress Twenty Eleven (2011) sablona modern, átlátható és  rugalmas. Elkészítjük a saját menüszerkezetet, fejrész képet és hátteret -- aztán a további sablon beállítási lehetőséggel világos vagy sötét színséma választható, beállíthó a linkek kívánt szine, és háromféle elrendezés közül lehet választani. A Twenty Eleven (2011) egy bemutató oldal mintasablonnal is rendelkezik, amely egy bemutató oldallá alakítja a főoldalt, ahol a legjobb tartalmak bemutathatóak, van bőséges widget-támogatás (oldalsáv, három lábrész terület, bemutató oldal widget terület), és egy saját "Ephemera" widget megjeleníti a hozzászólást, linket, idézetet vagy a bejegyzés állapotát.  Included are styles for print and for the admin editor, support for featured images (as custom header images on posts and pages and as large images on featured "sticky" posts), and special styles for six different post formats.

en: The sidebar for the optional Showcase Template
hu: Oldalsáv az opcionális Bemutató sablonmintához

en: Theme Options
hu: Sablon beállítások

en: This entry was posted by <a href="%6$s">%5$s</a>. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
hu: Szerző: <a href="%6$s">%5$s</a> |  <a href="%3$s" title="Közvetlen link a(z) %4$s bejegyzéshez" rel="bookmark">Közvetlen link</a> a könyvjelzőbe.

en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s by <a href="%6$s">%5$s</a>. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
hu: Kategória: %1$s  |  Címke: %2$s | Szerző: <a href="%6$s">%5$s</a> | <a href="%3$s" title="Közvetlen link a(z) %4$s bejegyzéshez" rel="bookmark"> Közvetlen link </a> a könyvjelzőbe.

en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
hu: Kategória: %1$s<br />Címke: %2$s <br /><a href="%3$s" title="Közvetlen link a(z) %4$s bejegyzéshez" rel="bookmark">Közvetlen link</a> a könyvjelzőhöz.

en: This entry was posted in %1$s by <a href="%6$s">%5$s</a>. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
hu: Kategória: %1$s | Szerző: <a href="%6$s">%5$s</a> |  <a href="%3$s" title="Közvetlen link a(z) %4$s bejegyzéshez" rel="bookmark">Közvetlen link </a> a könyvjelzőbe.

en: This entry was posted in %1$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
hu: Kategória: %1$s | <a href="%3$s" title="Közvetlen link a(z) %4$s bejegyzéshez" rel="bookmark"> Közvetlen link</a> a könyvjelzőhöz.

en: This gallery contains <a %1$s>%2$s photo</a>. | This gallery contains <a %1$s>%2$s photos</a>.
hu[0]: Ez a galéria <a %1$s> %2$s fotót tartalmaz</a>.
hu[1]: Ez a galéria <a %1$s> %2$s fotót tartalmaz</a>.

en: This is somewhat embarrassing, isn&rsquo;t it?
hu: Azért, ez egy kicsit idegesítő, ugye?

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
hu: A bejegyzést jelszó védi. Meg kell adni a jelszót a hozzászólások megtekintéséhez.

en: Title:
hu: Cím:

en: Trolley
hu: Villamos

en: Try looking in the monthly archives. %1$s
hu: Próbáljunk betekinteni a hónap bejegyzéseibe: %1$s

en: Use this widget to list your recent Aside, Status, Quote, and Link posts
hu: Ezt a widgetet a legutóbbi hozzászólás, állapot, idézet és link listázására használjuk.

en: View all posts by %s
hu: %s valamennyi bejegyzése

en: View all posts by %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
hu: %s összes bejegyzése <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Wheel
hu: Kerék

en: Willow
hu: Fűzfa

en: Yearly Archives: %s
hu: %s. év bejegyzései

en: Your comment is awaiting moderation.
hu: A hozzászólás rendszer-moderációra várakozik.

en: http://wordpress.org/
hu: http://wphu.org/

[ctx: monthly archives date format]
en: F Y
hu: Y. F

en: the WordPress team
hu: a WordPress Magyarország csapata

[ctx: yearly archives date format]
en: Y
hu: Y.
