Plugins - Akismet - en to hu translation catalogue (174 entries)

en: %1$s - %2$s
hu: %1$s – %2$s

en: %1$s changed the comment status to %2$s.
hu: %1$s módosította a hozzászólás állapotát erre: %2$s.

en: %d comment could not be checked. | %d comments could not be checked.
hu[0]: %d hozzászólást nem tudtunk ellenőrizni.
hu[1]: %d hozzászólást nem tudtunk ellenőrizni.

en: %d comment moved to Spam. | %d comments moved to Spam.
hu[0]: %d hozzászólás átkerült a Spambe.
hu[1]: %d hozzászólás átkerült a Spambe.

en: %s ago
hu: Ennyi idővel ezelőtt: %s

en: %s approved | %s approved
hu[0]: %s jóváhagyva
hu[1]: %s jóváhagyva

en: %s comment was caught as spam. | %s comments were caught as spam.
hu[0]: %s hozzászólást elcsíptünk spamként.
hu[1]: %s hozzászólást elcsíptünk spamként.

en: %s false positive | %s false positives
hu[0]: %s téves hibajelzés
hu[1]: %s téves hibajelzés

en: %s missed spam | %s missed spam
hu[0]: %s elhibázott spam
hu[1]: %s elhibázott spam

en: %s reported this comment as not spam.
hu: %s jelezte, hogy ez a hozzászólás nem spam.

en: %s reported this comment as spam.
hu: %s jelezte, hogy ez a hozzászólás spam.

en: (opens in a new tab)
hu: (új lapon nyílik meg)

en: (undo)
hu: (visszavonás)

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
hu[0]: Az <a href="%1$s">Akismet</a> már %2$s spamtől óvta meg a honlapot.
hu[1]: Az <a href="%1$s">Akismet</a> már %2$s spamtől óvta meg a honlapot.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comment</a>. | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comments</a>.
hu[0]: Az <a href="%1$s">Akismet</a> <a href="%2$s">%3$s spam hozzászólás</a>tól óvta meg a honlapot.
hu[1]: Az <a href="%1$s">Akismet</a> <a href="%2$s">%3$s spam hozzászólás</a>tól óvta meg a honlapot.

en: <a href="%s">Akismet</a> blocks spam from getting to your blog.
hu: Az <a href="%s">Akismet</a> megakadályozza a spam bejutását a blogjába.

en: <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong> | <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong>
hu[0]: <strong class="count">%1$s spam</strong> került az <strong>Akismet</strong> által blokkolásra
hu[1]: <strong class="count">%1$s spam</strong> került az <strong>Akismet</strong> által blokkolásra

en: API Key
hu: API-kulcs

en: API key for Akismet.
hu: API kulcs az Akismethez.

en: API key must be set to fetch stats.
hu: A statisztika gyűjtéséhez rendelkezni kell az API-kulccsal.

en: Account
hu: Fiók

en: Accuracy
hu: Pontosság

en: Active
hu: Aktív

en: Akismet Anti-spam: Spam Protection
hu: Akismet Anti-Spam: Spamvédelem

en: Akismet Configuration
hu: Akismet beállítása

en: Akismet FAQ
hu: Akismet GYIK

en: Akismet Setup
hu: Akismet beállítása

en: Akismet Stats
hu: Akismet statisztikák

en: Akismet Support
hu: Akismet támogatás

en: Akismet Widget
hu: Akismet widget

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
hu: Az Akismet ezt a megjegyzést elcsípte spamként egy automatikus újrapróbálkozás során.

en: Akismet caught this comment as spam.
hu: Az Akismet spamként fogta el ezt a megjegyzést.

en: Akismet checked %s comment. | Akismet checked %s comments.
hu[0]: Az Akismet %s hozzászólást ellenőrzött.
hu[1]: Az Akismet %s hozzászólást ellenőrzött.

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
hu: Az Akismet ezt a megjegyzést jóváhagyta egy automatikus újrapróbálkozás során.

en: Akismet cleared this comment.
hu: Az Akismet jóváhagyta ezt a hozzászólást.

en: Akismet could not recheck your comments for spam.
hu: Az Akismet nem tudta ismételten ellenőrizni, hogy a hozzászólás spamnek minősül-e.

en: Akismet encountered a problem with a previous SSL request and disabled it temporarily. It will begin using SSL for requests again shortly.
hu: Az Akismet problémát tapasztalt egy korábbi SSL kéréssel kapcsolatban, és ideiglenesen letiltotta. Hamarosan újra elkezdi használni az SSL-t a kérésekhez.

en: Akismet filters out spam, so you can focus on more important things.
hu: Az Akismet kiszűri a kéretlen hozzászólásokat (spamet), így Ön a fontosabb dolgokra összpontosíthat.

en: Akismet has detected a problem.
hu: Az Akismet szolgáltatás hibát észlelt.

en: Akismet has saved you %d hour! | Akismet has saved you %d hours!
hu[0]: Az Akismet %d órát takarított meg Önnek!
hu[1]: Az Akismet %d órát takarított meg Önnek!

en: Akismet has saved you %d minute! | Akismet has saved you %d minutes!
hu[0]: Az Akismet %d percet takarított meg Önnek!
hu[1]: Az Akismet %d percet takarított meg Önnek!

en: Akismet has saved you %s day! | Akismet has saved you %s days!
hu[0]: Az Akismet %s napot spórolt meg nekünk.
hu[1]: Az Akismet %s napot spórolt meg nekünk.

en: Akismet is not configured. Please enter an API key.
hu: Az Akismet nincs konfigurálva. Adjon meg egy API-kulcsot.

en: Akismet privacy notice
hu: Akismet adatvédelmi nyilatkozat

en: Akismet re-checked and caught this comment as spam.
hu: Akismet újra ellenőrizte és spamnek találta ezt a megjegyzést.

en: Akismet re-checked and cleared this comment.
hu: Akismet újra ellenőrizte és jóváhagyta ezt a megjegyzést.

en: Akismet was unable to check this comment (response: %s) but will automatically retry later.
hu: Az Akismet nem tudta ellenőrizni ezt a hozzászólást (válasz: %s), de később automatikusan megpróbálja újra.

en: Akismet was unable to check this comment but will automatically retry later.
hu: Az Akismet nem tudta ellenőrizni ezt a hozzászólást, de később automatikusan megpróbálja újra.

en: Akismet was unable to recheck this comment (response: %s).
hu: Az Akismet nem tudta ismételten ellenőrizni ezt a hozzászólást (válasz: %s).

en: Akismet was unable to recheck this comment.
hu: Az Akismet nem tudta ismételten ellenőrizni ezt a hozzászólást.

en: All systems functional.
hu: Minden rendszer működőképes.

en: All time
hu: Eddig

en: Always put spam in the Spam folder for review.
hu: A spam mindig kerüljön a Spam mappába átnézésre.

en: An Akismet API key has been defined in the %s file for this site.
hu: A webhely számára a(z) %s fájlban meg van határozva egy Akismet API-kulcs.

en: Automattic - Anti-spam Team
hu: Automattic - Anti Spam Team

en: Awaiting spam check
hu: Várakozás spam-ellenőrzésre

en: Cancelled
hu: Törölve

en: Change
hu: Módosítás

en: Cheatin&#8217; uh?
hu: Csalunk-csalunk?

en: Check for Spam
hu: Spam-ellenőrzés

en: Checking for Spam (%1$s%)
hu: Spam keresése (%1$s%)

en: Choose to either discard the worst spam automatically or to always put all spam in spam folder.
hu: Eldöntheti, hogy a legrosszabb szemétnek jelölt hozzászólások automatikusan törlődjenek, vagy csak kerüljenek be a Spam mappába.

en: Cleaning up spam takes time.
hu: A spam eltakarítása időbe kerül.

en: Cleared by Akismet
hu: Akismet által jóváhagyva

en: Click the Use this Key button.
hu: Kattintson az „Ennek a kulcsnak a használata” gombra.

en: Comment #%d could not be checked.
hu: #%d hozzászólást nem sikerült ellenőrizni.

en: Comment #%d is not spam.
hu: #%d hozzászólás nem spam.

en: Comment #%d is spam.
hu: #%d hozzászólás spam.

en: Comment History
hu: Hozzászólás története

en: Comment discarded.
hu: Hozzászólás elvetve.

en: Comment not found.
hu: Hozzászólás nem található.

en: Comment status was changed to %s
hu: Hozzászólás állapota erre változott: %s

en: Comment was caught by %s.
hu: A megjegyzést %s fogta el.

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Connect with API key
hu: Csatlakozás az API-kulccsal

en: Connect with Jetpack
hu: Csatlakozás Jetpackkel

en: Contact Akismet support
hu: Lépjen kapcsolatba az Akismet támogatással

en: Copy API key
hu: API kulcs másolása

en: Copy and paste the API key into the text field.
hu: másolja és illessze be az API-kulcsot a szövegmezőbe.

en: Currently unable to fetch stats. Please try again.
hu: Jelenleg nem lehet letölteni a statisztikát. Kérjük, próbálja újra.

en: Disabled.
hu: Letiltva.

en: Disconnect this account
hu: Fiók leválasztása

en: Display a privacy notice under your comment forms.
hu: Adatvédelmi nyilatkozat megjelenítése a hozzászólási űrlap alatt.

en: Display the number of spam comments Akismet has caught
hu: Az Akismet által spamként elcsípett hozzászólások számának megjelenítése

en: Do not display privacy notice.
hu: Adatvédelmi nyilatkozat ne jelenjék meg.

en: Eliminate spam from your site
hu: Tartsa távol weboldalától a szemetet

en: Enabled.
hu: Engedélyezve.

en: Enter an API Key
hu: API-kulcs megadása

en: Enter your API key
hu: API-kulcs megadása

en: Enter/remove an API key.
hu: API-kulcs megadása/eltávolítása.

en: Failed to connect to Akismet.
hu: Hiba az Akismethez történő kapcsolódáskor.

en: Failed to retrieve stats from Akismet API.
hu: Nem sikerült a statisztikák lekérése az Akismet API-ból.

en: Flagged as spam by %s
hu: %s spamnek jelölte

en: Flagged as spam by Akismet
hu: Az Akismet által spamnek jelölve

en: For more information:
hu: További információk:

en: History
hu: Előzmények

en: If true, Akismet will automatically discard the worst spam automatically rather than putting it in the spam folder.
hu: Ha igaz, akkor az Akismet automatikusan törli a legrosszabb spamet, ahelyett, hogy a spam mappába helyezné.

en: If true, show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
hu: Ha igaz, akkor az egyes hozzászólásszerzők mellett megjelenik a jóváhagyott hozzászólások száma a hozzászólások listáját tartalmazó oldalon.

en: If you already have an API key
hu: Ha már rendelkezik API-kulccsal,

en: Learn more about usage limits
hu: További információ a használati korlátokról.

en: Manually enter an API key
hu: API-kulcs megadása kézzel

en: Missing
hu: Hiányzó

en: Network functions are disabled.
hu: A hálózati funkciók le vannak tiltva.

en: New to Akismet
hu: Még nem ismerem az Akismetet

en: No comment history.
hu: Nincs hozzászólástörténet.

en: No comments were caught as spam.
hu: Egyetlen hozzászólás sem lett spamként elfogva.

en: Note:
hu: Megjegyzés:

en: On this page, you are able to set up the Akismet plugin.
hu: Ezen az oldalon beállíthatjuk az Akismet bővítmény működését.

en: On this page, you are able to update your Akismet settings and view spam stats.
hu: Ezen az oldalon frissítheti az Akismet beállításait, és megnézheti a spamek statisztikáit.

en: On this page, you are able to view stats on spam filtered on your site.
hu: Ezen az oldalon láthatja a weboldalon kiszűrt spam statisztikáit.

en: Overview
hu: Áttekinntés

en: Past six months
hu: Az elmúlt hat hónapban

en: Please <a href="%1$s">upgrade WordPress</a> to a current version, or <a href="%2$s">downgrade to version 2.4 of the Akismet plugin</a>.
hu: Kérjük, <a href="%1$s">frissítse a WordPresst</a> az aktuális verzióra, vagy <a href="%2$s">térjen vissza az Akismet bővítmény 2.4-es verziójához</a>.

en: Please check your <a href="%s">Akismet configuration</a> and contact your web host if problems persist.
hu: Ellenőrizze az <a href="%s">Akismet beállításait</a>, és ha a probléma továbbra is fennáll, lépjen kapcsolatba a tárhely-szolgáltatójával.

en: Privacy
hu: Adatvédelem

en: Processed %d comment. | Processed %d comments.
hu[0]: %d hozzászólás feldolgozva.
hu[1]: %d hozzászólás feldolgozva.

en: Protect your site from spam.
hu: Védje meg webhelyét a spamtől.

en: Re-adding...
hu: Újbóli hozzáadás...

en: Remove this URL
hu: URL eltávolítása

en: Removing...
hu: Eltávolítás…

en: Set up your Akismet account
hu: Akismet fiók beállítása

en: Settings
hu: Beállítások

en: Show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
hu: Az elfogadott hozzászólások számának megjelenítése a hozzászólások szerzői mellett a hozzászóláslista oldalán.

en: Sign up for an account on %s to get an API Key.
hu: Fiók regisztrálása az %s rendszerén API-kulcs generáláshoz.

en: Silently discard the worst and most pervasive spam so I never see it.
hu: Csendben szórja ki a legrosszabb és legagresszívebb spamet, hogy soha ne is lássam.

en: Since %1$s, your account made %2$s API calls, compared to your plan&#8217;s limit of %3$s.
hu: %1$s óta a fiókja %2$s API-hívást hajtott végre a terv %3$s korlátjához képest.

en: Some comments have not yet been checked for spam by Akismet. They have been temporarily held for moderation and will automatically be rechecked later.
hu: Az Akismet néhány hozzászólást még nem ellenőrzött. Ezek később automatikusan újra ellenőrizve lesznek, időszakosan pedig vissza vannak tartva elbírálás végett.

en: Spam Blocked
hu: Spam blokkolva

en: Spam blocked | Spam blocked
hu[0]: Blokkolt spam
hu[1]: Blokkolt spam

en: Statistics
hu: Statisztika

en: Stats response could not be decoded.
hu: A statisztika válasza nem dekódolható.

en: Status
hu: Állapot

en: Strictness
hu: Szigor

en: Subscription Type
hu: Előfizetés típusa

en: Suspended
hu: Felfüggesztve

en: Temporarily disabled.
hu: Ideiglenesen letiltva.

en: The API key you entered could not be verified.
hu: A beírt API-kulcsot nem lehetett ellenőrizni.

en: The Akismet subscription plan
hu: Akismet előfizetési csomagok

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
hu: A beírt kulcs érvénytelen. Kérjük, ellenőrizze még egyszer.

en: The subscription status - active, cancelled or suspended
hu: Az előfizetés állapota – aktív, törölt vagy felfüggesztett

en: The time period for which to retrieve stats. Options: 60-days, 6-months, all
hu: Az az időszak, amelyre a statisztika lehívható. Lehetőségek: 60 nap, 6 hónap, mind

en: The value provided is not a valid and registered API key.
hu: A megadott érték nem érvényes és regisztrált API-kulcs.

en: There is a problem with your API key.
hu: Gond van az API kulccsal.

en: There were no comments to check. Akismet will only check comments awaiting moderation.
hu: Nincs ellenőrzésre váró megjegyzés. Az Akismet csak a moderálásra váró megjegyzéseket fogja ellenőrizni.

en: There&#8217;s <a href="%2$s">%1$s comment</a> in your spam queue right now. | There are <a href="%2$s">%1$s comments</a> in your spam queue right now.
hu[0]: Jelenleg <a href="%2$s">%1$s hozzászólás</a> vár elbírálásra.
hu[1]: Jelenleg <a href="%2$s">%1$s hozzászólás</a> vár elbírálásra.

en: There&#8217;s nothing in your <a href='%s'>spam queue</a> at the moment.
hu: Jelenleg üres az <a href='%s'>elbírálandó kéretlen üzenetek sora</a>.

en: This comment was reported as not spam.
hu: Ezt a hozzászólást nem spamnek jelentették.

en: This comment was reported as spam.
hu: Ezt a hozzászólást spamnek jelentették.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be changed via the API.
hu: A webhely API-kódja merev kódolású (bele van építve a rendszerbe), és az API-n keresztül nem módosítható.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be deleted.
hu: A webhely API-kódja merev kódolású, és nem törölhető.

en: Title:
hu: Cím:

en: URL removed
hu: URL eltávolítva

en: Un-spammed by %s
hu: %s visszavonta a spamnek jelölést

en: Upgrade
hu: Frissítés

en: Upgrade to %s
hu: Frissítés a következőre: %s

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. Akismet Anti-spam keeps your site protected even while you sleep. To get started: activate the Akismet plugin and then go to your Akismet Settings page to set up your API key.
hu: A milliók által használt Akismet talán a világon a legjobb megoldás a <strong>weboldal spam hozzászólások elleni védelmére</strong>. Akkor is védelmet biztosít, amikor Ön éppen szundikál. Első lépésként kapcsolja be az Akismet bővítményt, majd az Akismet beállítási oldalán állítsa be az API-kulcsot.

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. It keeps your site protected even while you sleep. To get started, just go to <a href="admin.php?page=akismet-key-config">your Akismet Settings page</a> to set up your API key.
hu: A milliók által használt Akismet talán a világon a legjobb megoldás a <strong>weboldal spam hozzászólások elleni védelmére</strong>. Akkor is védelmet biztosít, amikor Ön éppen szundikál. Első lépésként menjen az<a href="admin.php?page=akismet-key-config">Aismet beállítási oldalára</a>, és állítsa be az API-kulcsot.

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. Your site is fully configured and being protected, even while you sleep.
hu: A milliók által használt Akismet talán a világon a legjobb megoldás a <strong>weboldal spam hozzászólások elleni védelmére</strong>. Akkor is védelmet biztosít, amikor Ön éppen szundikál.

en: View comment history
hu: Hozzászólás történetének megtekintése

en: View detailed stats
hu: Részletes statisztikák megtekintése

en: WP-Cron has been disabled using the DISABLE_WP_CRON constant. Comment rechecks may not work properly.
hu: A WP-Cron le van tiltva a DISABLE_WP_CRON konstans használatával. Előfordulhat, hogy a megjegyzések újraellenőrzése nem működik megfelelően.

en: You don&#8217;t have an Akismet plan.
hu: Önnek nincs Akismet-csomagja.

en: You don&#8217;t have permission to do that.
hu: Nincs engedélye erre.

en: You need to enter an API key to activate the Akismet service on your site.
hu: Az Akismet szolgáltatás webhelyen történő aktiválásához meg kell adnia egy API-kulcsot.

en: Your API key is no longer valid.
hu: Az API-kulcs már nem érvényes.

en: Your Akismet account usage is approaching your plan&#8217;s limit
hu: Akismet-fiókja használata közeledik a terv határához

en: Your Akismet account usage is over your plan&#8217;s limit
hu: Akismet-fiókja túllépi a terv korlátját

en: Your Akismet plan has been cancelled.
hu: Akismet csomagja törlődött.

en: Your Akismet subscription is suspended.
hu: Akismet előfizetése fel van függesztve.

en: Your Akismet usage has been over your plan&#8217;s limit for three consecutive months. We have restricted your account for the rest of the month. Increase your limit to make sure your site stays protected from spam.
hu: Az Ön Akismet-használata három egymást követő hónapon keresztül meghaladja a terv korlátját. Korlátoztuk fiókját a hónap hátralévő részében. Frissítse tervét, hogy az Akismet továbbra is blokkolhassa a spameket.

en: Your Akismet usage is nearing your plan&#8217;s limit for the third consecutive month. We will restrict your account after you reach the limit. Increase your limit to make sure your site stays protected from spam.
hu: Az Akismet-használat már a harmadik egymást követő hónapban közeledik a terv határához. A limit elérése után korlátozzuk fiókját. Frissítse tervét, hogy az Akismet továbbra is blokkolhassa a spameket.

en: Your Web server cannot make SSL requests; contact your Web host and ask them to add support for SSL requests.
hu: A webszerver nem tud SSL kéréseket benyújtani; lépjen kapcsolatba a webszolgáltatójával, és kérje meg, hogy támogassa az SSL kéréseket.

en: Your account has been restricted
hu: Fiókját korlátozták

en: Your site can&#8217;t connect to the Akismet servers.
hu: Webhelye nem tud csatlakozni az Akismet szerverekhez.
